Neden PR ajansı ile çalışmalı

Neden PR ajansı ile çalışmalı

Neden PR ajansı ile çalışmalı

Yenilikçi ve özgün iletişim stratejileri geliştiren, kurumlar için bilgi, uzmanlık, araştırma içeren stratejik iş planları oluşturan halkla ilişkiler ajansları şüphesiz ki kurumların en kıymetli iş ortaklarından biri.

Doğru stratejileri, etik değerlerle birleştirerek, etkin uygulamalar yaratan kurumları nihai iş hedeflerine ulaştıran halkla ilişkiler ajansları sadece kurumlar için üstün değerler yaratmıyor, onlara yeni iş hedefleri için ufuklar açıyor. Markalara itibar yönetiminden lider iletişimine, paydaşlarla kurulacak iletişim stratejilerinden çalışan iletişimine kadar pek çok konuda destek oluyor. Ajanslar ayrıca medya görünümü ve KSS odağında da markalara önemli kazanımlar da sağlıyor.

Hem insan kaynakları hem de kurumsal iletişim departmanları ile koordine bir şekilde çalışarak kurum içi iletişim stratejilerinin belirlenmesinde ve uygulanmasında önemli bir rol oynayan Halkla ilişkiler ve İletişim Danışmanlığı Ajansı TIME Public Relations - TimePR, 2007 yılından bu yana kurumlara iletişim stratejileri geliştirmeleri konusunda destek veriyor.

Listen, Create, Tell… Sloganıyla faaliyet gösteren TimePR, tüm çalışmalarını bu felsefe etrafında şekillendiriyor. Birçok kurum ve marka ile ortak başarı öyküleri yazan TimePR, uzman ve deneyimli danışmanlarıyla müşterilerinin stratejik iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor. TimePR bugün Türkiye’de dünya standartlarında bir halkla ilişkiler anlayışını temsil ediyor.

İşe markaları dinleyerek başlayan TimePR, ardından her markanın hikâyesini yazıyor. Kurumların anlattıklarını stratejik süzgeçten geçirerek yeniden kurguluyor. İletişim için ihtiyaç duyulan yaratıcı mesaj ve bilgiyi üretiyor. Akabinde iletişim kanalları üzerinden bu hikâyeleri anlatıyor. Ajansın tasarladığı her hikâye, her proje; üretilen her içerik, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda kurgulanarak, yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturuluyor. Çok daha detaylı bilgi için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.