Sebo Teknolojisi Temizlik Makinaları

Sebo Teknolojisi Temizlik Makinaları

Sebo bir alman teknolojisi olup dik sanayi tipi bir temizlik makinasıdır, halı ve zemin temizliklerinde kullanılır, sert zeminlerde de istenilen profesyonellikte temizlik olanağı sağlar. Oldukça çeşitli aparatları sayesinde farklı temizliklerde değişebilen fırça ve başlıkları ile geniş alanda temizlik olanağı sağlar. Ofis, otel, cami, okul, yurt, hastane, klinik ve hasta bakım merkezlerinde kullanılabilir. Markanın tüm modelleri için servis, bakım ve uzun ömürlü kullanım garantisi vardır. Mobilyaların altına giren sebo süpürge ulaşılması en güç yerler için uzatma hortumu ve aksesuar avantajı sağlar.

Alerji ve Astım Hastaları İçin Temizlik Makinaları

Kreş, cami, anaokulu gibi yerlerde zeminler baştanbaşa halı ile kaplıdır. İnsan yoğunluğunun ve çocukların uzun ve birebir zaman geçirdiği bu mekânlarda toz yoğun olarak yaşanır. Özellikle alerjik ve astım rahatsızlıklarını tetikleyen bu olumsuzluklara karşı temizlikte profesyonel makinalara ihtiyaç duyulur. Endüstriyel parçalardan imal edilen dayanıklı, dik ve koruma aparatlı sebo süpürge ihtiyaçlarınız için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Hava çıkış filtresi ve mikro hijyen tasarım özellikleri ile dünyanın en çok tercih edilen temizlik makinası modelidir. Kolay ve temiz şekilde torba değişimi yapılabilir. Özel tasarım vakum başlığı ile ortamda toz ve tüylerden eser bırakmaz. Torbası dolduğunda ikaz göstergesi yanar. Markanın farklı modelleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgi için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.