Ameliyatsız Migren Tedavisi (Botoks)

Ameliyatsız Migren Tedavisi (Botoks)

Ameliyatsız Yüz Germe Estetiği Nedir

Gerçekten estetik çözümler bazen fizyolojik rahatsızlıklar için de tedavi olanağı sağlıyor. Toplumun yarısından fazlası migren ağrılardan şikâyet eder hale geldi. Artık migrenden kurtulmanın farklı bir yolu var. Evet, aquafiling botoks tekniği ile sinirler sıkıştırılıyor ve migren artık sizin için bir sorun olmaktan çıkıyor. Focus ultrason tekniği ile artık yüz gerdirme için ameliyat yaptırmanıza gerek kalmıyor. Cildin 3-4 kat altına girilerek verilen focus lazer tekniği ile ısı yayılımı sağlanıyor. Kısa süren bu operasyonla yüzünüzdeki kırışıklıklar ve sarkmalar düzeliyor. Focus ultrason tekniği profesyonel bir tedavi olarak yapılmalı ve doğru klinikler tercih edilmelidir.

Ameliyatsız Meme Estetiği Nedir

Ameliyatsız meme estetiği dudak ve burun estetiğinde olduğu gibi tamamı ile dolgu tekniği ile yapılan aquafiling işlemidir. Bu işlemle vücudun istediğiniz yerine ve memenize istediğiniz dolgunluğu kazandırabilmeniz mümkün. Teknik aynı burun ve dudakta olduğu gibi şırınga ile dolgu malzemesinin bölgeye veya bölgelere enjekte edilmesi ile yapılır.

Aquafiling Dolgu Kalça Estetiği

Kimse kalça estetiği için ameliyat olmaya yanaşmaz. Ancak ciddi bir sağlık durumu varsa buna gerek duyulabilir. Ancak küçük ve sarkık kalçalar aquafiling dolgu ile istenilen dolgunluğa veya büyüklüğe kavuşturulabilir.