Apex Legends Coins Satışı

Apex Legends Coins Satışı

Pub ge ve Fort nite oyunlarından sonra çıkan ve gelişiyle de ortamı kasıp kavuran yeni oyun Apex Legend sizleri bekliyor. Kozmetik ürünleri ile silahlarınıza, karakterlerinizin kıyafetlerine coin satışı ,le ulaşabilmeniz mümkün. Apex legends coins satışı ile bu oyunun parasını doğrudan alışveriş yapabileceğiniz mağazalarda kullanabilir ve karakterlerinizle silahlarınız için yeni kozmetik ürünleri almak için kullanabilirsiniz. rahatlıkla Coins satın alabilirsiniz.


Apex Coin ile Neler Yapabilirsiniz?

Ücretsiz bir ’Battle Royale’ oyunu olan Apex Legends; PC, Xbox ve Ps4’de oyunudur. Bu oyunu orijinal mağazasından indirerek oynayabilirsiniz. Apex Pack’leri satın almak aynı zamanda da yeni karakterleri açmak apex legends coins satışı İle mümkün olmaktadır. 


Apex Legends Coins Satışı İçin Oyunu Nasıl İndirilir?

Öncelikle EA Origin mağazasını bilgisayarınıza indirin, mağazadan Apex Legends’i bulduktan sonra ’’Download’’ ya da ’’Install’’a tıklayarak oyunu kurabilirsiniz.

Apex Legends Karakterler 

Bangalore - Profesyonel Asker: "Silahı adlandır. Seni hala yeneceğim" sloganıyla tanıdığımız Bangalore, genç ve güçlü bir asker. Ayrıca sis bombasıyla ortamı sise boğabilir.

Wraith - Boyutlararası Avcı: "Yaşam ve ölüm arasında ince bir çizgi var. Beni orada bulacaksın." Sloganıyla tanıdığımız Wraith, hızlı bir kasırga avcısı.

Pathfinder (Forward Scout - İleri İzci: "Kaybetmek eğlenceli değildir, bu yüzden kaybetmem’ sloganıyla tanıdığımız keşifçi Pathfinderle tanışın.

Mirage - Holografik Hilebaz: "Kendimi fazla ciddiye almıyorum"sloganı ise yanılsamacı Mirage’ye ait.

Gibraltar Korumalı Kale: "Beni hareket ettirmeye çalış, eğlenceli olacak" slogancısı ve aynı zamanda bir kalkan blokçusu.

Bloodhound - Teknolojik İzleyici: "Ben tanrıların gönderdiği avcıyım" sözleriyle tanınan Bloodhound, bir tuzak bulucusu. Tüm bu karakterlerle tanışmak için oyunu indirebilir ve sayfalarından en uygun fiyata apex legends coins satışı na sahip olabilirsiniz.