İstanbul Rent A Car Hizmeti

İstanbul Rent A Car Hizmeti

Araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak ve istediğiniz an kiralık aracınızı alarak İstanbul’u keşfetmek ister misiniz? İstanbul Rent A Car firmamızı tercih eden kişiler 7 gün 24 saat boyunca hizmet alma ayrıcalığı yaşıyor. Firmamız vardiyalı çalışma şeklini benimsediği için uçağınız kaçta havaalanına inerse insin hiç fark etmiyor. Ön rezervasyon yaptıran müşterilerimiz hiçbir prosedürle uğraşmadan yetkililerimiz aracılığıyla araçlarıyla yola çıkma imkanı yakalıyor. Kiralık araçlarımızı full depo benzinle sizlere teslim ediyoruz. Bu sayede yolda benzin alma derdiyle de uğraşmıyorsunuz. Kiralık araçları teslim ederken de full depo benzinle teslim etmenizi istiyoruz. Detaylı bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmetlerinin İçeriği Nedir?

Araç kiralama ücretlerimiz son derece uygun olup birçok hizmet içeriği sunulmaktadır. İstanbul rent a car firmamızı tercih ede müşterilerimiz 7 gün 24 saat boyunca yol yardım hizmeti alma şansına sahip oluyor. Sınırsız km yapma şansına sahip olan müşterilerimizin güvenliği için araç hırsızlık sigortası bulunmaktadır. DHMİ otoparkını ücretsiz olarak kullanma imkanı sunuyor ve full kasko imkanımız sayesinde sizleri olası kazalara karşı koruyoruz.

Araç Kiralamak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Araç kiralamak isteyen İstanbul Rent A Car müşterilerinden bazı evraklar istenmektedir. Bu evraklar arasında kimlik fotokopisi, ehliyet fotokopisi, ek şoför olması halinde ehliyet fotokopisi ve yurt dışından gelip araç kiralayacak müşteriler için pasaport gibi evraklar bulunmaktadır.